Czy wiesz, że 88% małych i średnich przedsiębiorstw ma problemy z rosnącymi kosztami IT? W obliczu wyzwań technologicznych, które stawia przed nami 2024 rok, wiele firm staje przed dylematem: jak efektywnie zarządzać infrastrukturą IT, nie przekraczając budżetu? Abonament IT-nament to rozwiązanie, które nie tylko zmniejsza koszty, ale również zapewnia elastyczność i stabilność technologiczną, niezbędną do rozwoju firmy. Oto, dlaczego warto z niego skorzystać:

1. Oszczędność kosztów

Problem: Koszty zatrudnienia pełnoetatowego programisty mogą wynosić nawet 120,000 zł rocznie​ (Conscious Networks)​. Dla wielu MŚP to znaczne obciążenie, które często przekracza możliwości budżetowe.

Rozwiązanie: IT-nament oferuje 12 godzin profesjonalnego wsparcia IT miesięcznie za jedyne 999 zł. Rocznie kosztuje to zaledwie 11,988 zł, co oznacza oszczędność rzędu 88% w porównaniu do kosztów zatrudnienia pełnoetatowego programisty​ (Shopify)​​ (Acropolium)​.

Korzyść: Redukujesz wydatki na IT, a zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na rozwój firmy lub inne kluczowe obszary działalności.

2. Elastyczność i skalowalność

Problem: W miarę rozwoju firmy, potrzeby IT mogą się zmieniać. Tradycyjne modele zatrudnienia często nie pozwalają na szybkie dostosowanie się do tych zmian, co prowadzi do problemów z efektywnością i wzrostem kosztów operacyjnych​ (SegWitz)​.

Rozwiązanie: IT-nament zapewnia elastyczność, umożliwiając korzystanie z usług IT wtedy, kiedy są one naprawdę potrzebne. Unikasz tym samym kosztów związanych z zatrudnianiem dodatkowego personelu lub inwestowaniem w drogie rozwiązania IT.

Korzyść: Możesz skalować usługi w zależności od bieżących potrzeb, co daje pełną kontrolę nad zasobami i kosztami, dostosowując je do specyfiki działalności.

3. Dostęp do specjalistycznej wiedzy

Problem: Małe i średnie firmy często borykają się z brakiem dostępu do wykwalifikowanej kadry IT, co może prowadzić do opóźnień w realizacji projektów i problemów z utrzymaniem infrastruktury​ (Conscious Networks)​.

Rozwiązanie: Abonament IT-nament daje Ci dostęp do doświadczonych programistów, którzy mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów technicznych, optymalizacji procesów oraz wdrażaniu nowych technologii.

Korzyść: Szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów technicznych oraz możliwość korzystania z najnowszych technologii bez konieczności zatrudniania dodatkowego personelu.

Przykładowe zadania realizowane w ramach 12 godzin:

Aktualizacja i utrzymanie strony internetowej: Regularne aktualizacje, poprawki bezpieczeństwa, optymalizacja SEO.

Rozwój małych funkcjonalności w aplikacjach: Dodawanie nowych funkcji, poprawa interfejsu użytkownika.

Integracja zewnętrznych systemów: Łączenie aplikacji z systemami CRM, ERP itp.

Automatyzacja procesów biznesowych: Tworzenie skryptów automatyzujących powtarzalne zadania, co zwiększa efektywność operacyjną.

Wsparcie techniczne i konsultacje: Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych oraz doradztwo w zakresie rozwoju technologicznego.

Podsumowanie

Nie pozwól, by wysokie koszty IT ograniczały rozwój Twojej firmy. Wybierając abonament IT-nament, zyskujesz elastyczność, dostęp do ekspertów oraz możliwość dostosowania usług do swoich potrzeb, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zatrudnienia na stałe. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się profesjonalnym wsparciem IT, oszczędzając jednocześnie aż 88% rocznych kosztów.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: Expli – IT-nament