O nas

Jesteśmy specjalistami od komunikacji. Chcemy, by dzięki nam Twoja firma wyraźnie poprawiła skuteczność funkcjonowania, zyskała wizerunek jasno prezentujący jej potencjał i odniosła jednoznaczny sukces w swojej branży.

Mamy ponad trzyletnie doświadczenie we wdrażaniu innowacji, poprzez realizacje projektów informatycznych i budowanie biznesplanów oraz nadzorowanie wdrożeń nowych produktów w startupach i przedsiębiorstwach.

Nasz zespół składa się z analityków oraz doświadczonego wykonawczego: grafików doświadczonych zarówno w interfejsach webowych jak i aplikacjach mobilnych, oraz programistów zajmujący się technologiami Internetowymi oraz aplikacjami mobilnymi (Windows, iOs, Android). Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie i wspólnie wdrażamy, w ramach usług oferowanych przez pozostałe spółki, portale, systemy i aplikacje dla klientów z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii, cały zespół ma też doświadczenie z technologią Bluetooth, którą wykorzystywaliśmy również w innych projektach niż Gatekeeper.

Naszą specjalizacją jest wdrażanie innowacji i wspieranie jej adaptacji na rynku.