Współpraca

Realizując naszą strategię firmy staramy się także wspierać przedsiębiorczość i projekty zwiększające świadomość ekonomiczną. Od początku istnienia Explicite jesteśmy obecni na poznańskich uczelniach oraz uczestniczymy w wydarzeniach, które angażują osoby zainteresowane przedsiębiorczością i samorozwojem.

Ponadto współpracujemy z inwestorami szukającymi inwestycji w startupy i innowacyjne pomysły.

 

flowup

Flow-up Poznań to wydarzenia dla osób zainteresowanych samorozwojem i prowadzeniem własnej działalności. Uczestniczyliśmy w organizacji wydarzeń oraz wspieraliśmy uczestników przy przygotowywaniu biznesplanu i pozyskiwaniu finansowania.

businesslinkpoznan

Mieliśmy przyjemność wspierać organizację Business Mixer Poznań w maju 2015 organizowanym na Inea Stadion.

heyday

Heyday to organizacja powołana w 2014 roku w celu ewaluacji pomysłów biznesowych, weryfikacji modelu biznesowego i prowadzenia do pierwszej rundy inwestycji.

TEDxPoznan

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być partnerem i wspierać organizację TEDxPoznań 2015 oraz 2014.

boss

Jako partner merytoryczny Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS 2012 i 2013 przeprowadziliśmy szkolenie z podstaw komunikacji wizualnej i obsługi programu Photoshop dla uczestników Festiwalu.

pbda

Jako partner JADE National Meeting 2014 Poznań przeprowadziliśmy warsztaty oraz wykłady nt. business model canvas oraz pozyskiwania finansowania dla studentów z Polski i zagranicy.