Nasze usługi

Analiza projektu

Nasz zespół posiada doświadczenie zarówno w projektowaniu modeli biznesowych jak i badań rynku pod względem promocji i cen. Nasi specjaliści uczestniczyli w powstawaniu takich projektów jak: adlook.pl, imali.pl, trygatekeeper.com, enoircaviar.pl czy eKartoteka

Grafika i wizerunek

Dla naszych klientów tworzymy przemyślaną strategię budowania wizerunku. Grafikę, od logo przez wizytówki po materiały drukowane i opakowania oraz oferty, przygotowujemy tworząc spójną i wiarygodną całość. Staramy się aby każdy projekt był tworzony na podstawie przemyślanej strategii.

Promocja w internecie

Bez względu na to czy prowadzisz tradycyjny czy internetowy biznes, Internet jest lub może być znaczącym źródłem klientów. Mając jasno określony plan działań i projekt strony, możemy zaprowadzić odwiedzającego od wyszukiwarki aż po półkę w sklepie.

Strony i sklepy internetowe

Bez względu na branże obecność w internecie jest konieczna. Zajmujemy się tworzeniem zarówno prostych stron internetowych opartych o panel administracyjny do edycji treści jak i sklepów internetowych ze zintegrowanym systemem płatności. Dokonujemy integracji z Ceneo, systemami kurierskimi czy ratalnymi.