Portfolio Category: wizerunek i identyfikacja

Ozebox.pl

GreenView to projekt związany z rynkiem fotowoltaiki. Ozebox.pl to platforma dla producentów i instalatorów oraz prywatnych inwestorów szukających wykonawców dla platformy fotowoltaicznej. Platforma rozwiązuje problem braku przejrzystości i czytelności wycen i ofert wykonawców instalacji.Przy współpracy ze spółką dokonaliśmy analizy modelu biznesowego i dokumentacji pierwszej wersji paltformy. Opracowaliśmy logo, animację wyjasniająca działanie produktu, stronę oraz MVP platformy.
Zobacz całość

QuickMed.pl

QuickMed to market internetowy ze sprzętem medycznym do zakupu sprzętu i artykułów medycznych. Dla platformy przygotowaliśmy pełną dokumentację i analitykę: od opracowania specyfikacji, analizę modelu biznesowego po zaprojektowanie platformy. Przygotowaliśmy logo i pełną identyfikację serwisu wraz z projektem interfejsu witryny. Opracowaliśmy copywriting oraz katalogi i narzędzia sprzedażowe aż po wdrożenie samej platformy.
Zobacz całość

Enoir Caviar

Dla dystrybutora wyjątkowego produktu jakim jest kawior przygotowaliśmy wizerunek i pełną strategię marki. Enoir Caviar to wyłączny dystrybutor jednego z najlepszych kawiorów na świecie. Razem w właścicielem marki opracowaliśmy nazwę, logo oraz stronę internetową. Przygotowaliśmy katalog oraz sesję produktową. Ponadto przygotowaliśmy zaplanowaliśmy i wspieraliśmy działania prowadzące do zbudowania marki bezkonkurencyjnego produktu. W ramach działań odbył się szereg imprez, artykuły prasowe, reportaże…
Zobacz całość

OfficeProjekt

Dla poznańskiej spółki posiadającej wieloletnie doświadczenie w dystrybucji mebli biurowych czołowych włoskich producentów, przygotowaliśmy projekt logo oraz responsywną stronę internetową wraz z panelem administracyjnym pozwalającym na aktualizowanie oferty.
Zobacz całość