Portfolio Category: systemy informatyczne

Ozebox.pl

GreenView to projekt związany z rynkiem fotowoltaiki. Ozebox.pl to platforma dla producentów i instalatorów oraz prywatnych inwestorów szukających wykonawców dla platformy fotowoltaicznej. Platforma rozwiązuje problem braku przejrzystości i czytelności wycen i ofert wykonawców instalacji.Przy współpracy ze spółką dokonaliśmy analizy modelu biznesowego i dokumentacji pierwszej wersji paltformy. Opracowaliśmy logo, animację wyjasniająca działanie produktu, stronę oraz MVP platformy.
Zobacz całość

QuickMed.pl

QuickMed to market internetowy ze sprzętem medycznym do zakupu sprzętu i artykułów medycznych. Dla platformy przygotowaliśmy pełną dokumentację i analitykę: od opracowania specyfikacji, analizę modelu biznesowego po zaprojektowanie platformy. Przygotowaliśmy logo i pełną identyfikację serwisu wraz z projektem interfejsu witryny. Opracowaliśmy copywriting oraz katalogi i narzędzia sprzedażowe aż po wdrożenie samej platformy.
Zobacz całość

imali

Imali do system do rozliczania cashback oparty o aplikację mobilną, w którym użytkownicy nie zbierają punktów ale dostają zwrot gotówki za dokonane zakupy. Imali to rozbudowany system do rozliczeń pomiędzy restauracjami i sklepami a klientami. Przygotowaliśmy szczegółową dokumentację techniczną systemu, wdrożyliśmy oprogramowanie oraz aplikacje mobilne na trzy platformy: Android, iOs, Windows Phone.
Zobacz całość

e-Debt

e-Debt to platforma w formule Saas oferująca usługi powiadomień o zobowiązań i windykację od kontrahentów. Platforma pozwala na integrację z najpopularniejszymi platforma księgowymi oraz wysyłkę monitów o nadchodzących i przeterminowanych płatnościach do wierzycieli. Dla firmy e-Debt wykonaliśmy audyt użyteczności i prezentacji usługi. Następnie z zespołem UX opracowaliśmy zoptymalizowany pod kontem UX konfigurator usługi, prezentację oferty oraz przygotowaliśmy bannery i…
Zobacz całość